Publications Office of the EU
Lehr- u. Versuchsgut Köllitsch (LVG), Sanierung Lehrwerkstatt Schweinehaltung - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lehr- u. Versuchsgut Köllitsch (LVG), Sanierung Lehrwerkstatt Schweinehaltung

  • Julkaistu
    18/06/2026
  • Määräaika
    01/07/2026
  • Tarjousten avaaminen
    01/07/2026
  • Sopimus tehty
    13/08/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Zentrale, Zentralstelle Vergabe- und Vertragsmanagement
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71240000 Arkkitehti-, insinööri- ja suunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
163,843.70 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
26D750005
Kuvaus

Objektplanung Gebäude, Fachplanung Technische Ausrüstung AnlGr. 1.1.7 Stallanlagen

Toimitustapa
Sähköisesti:
www.sachsen-vergabe.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: sallittu
www.sachsen-vergabe.de
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
01/07/2026 10:00
Myöntämisperuste
A1
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
163,843.70 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: KO/OK Architektur
Postiosoite:
Paikkakunta: Leipzig
Postinumero: 04277
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.