Publications Office of the EU
Espanja-Madrid: Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Madrid: Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät

  • Sopimus tehty
    19/05/2023
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
SERVICIO MADRILEÑO DE SALUD
Suorituspaikka
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,104,464.63
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,104,464.63 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
PN SUM-3/2023 (A/SUM-003478/2023
Kuvaus

El objeto del contrato es el suministro e instalación de 47 licencias de software de interoperabilidad del producto ONESAIT HEALTHCARE

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
1,104,464.63
Sopimuksen lopullinen arvo
1,104,464.63 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: INDRA SOLUCIONES TECNOLOGÍAS DE LA INFORMACIÓN, S.L.U.
Postiosoite: Avenida de Bruselas, 35
Paikkakunta: Alcobendas (Madrid)
Postinumero: 28108
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.