Publications Office of the EU
Bulgaria-Sofia: Toimisto- ja atk-laitteet ja -tarvikkeet, lukuun ottamatta kalusteita ja tietokoneohjelmatuotteita - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Sofia: Toimisto- ja atk-laitteet ja -tarvikkeet, lukuun ottamatta kalusteita ja tietokoneohjelmatuotteita

  • Julkaistu
    26/11/2019
  • Määräaika
    03/01/2020
  • Tarjousten avaaminen
    07/01/2020
  • Sopimus tehty
    05/06/2020
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: BG411 София (столица)
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30000000 Toimisto- ja atk-laitteet ja -tarvikkeet, lukuun ottamatta kalusteita ja tietokoneohjelmatuotteita
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
190,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
189,715.00 BGN
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител, който да извърши доставка, инсталация и монтаж на специализирано сървърно оборудване и софтуер за виртуализация и миграция на данни, както и да извърши инсталация, настройка, миграция и интеграция на системата за виртуализация и гаранционна поддръжка в рамките на гаранционния срок за нуждите на Изпълнителна агенция „Морска администрация“. Предлаганото специализирано сървърно оборудване и софтуерът за виртуализация и миграция на данни трябва да са с параметри, идентични или по-добри от минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация.
Доставеното оборудване трябва да бъде фабрично ново, неупотребявано, с пълна оригинална окомплектовка от производителя, да съответства на изискванията на възложителя и техническата спецификация и за него да е осигурено гаранционно сервизно обслужване, да съдържа всичката необходима документация от производителя на оборудването.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Kansallinen rekisterinumero: 121797867
Postiosoite: ул. „Дякон Игнатий“ № 9
Paikkakunta: София
NUTS-koodi: BG411
Postinumero: 1000
Maa: BGR
Yhteyshenkilö: Мартина Маринова — главен юрисконсулт в дирекция АПФСО
Pääosoite: https://www.marad.bg/bg
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/01/2020 11:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
190,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen arvo
189,715.00 BGN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: „Перси“ ООД
Postiosoite: бул. „Цар Борис III“ № 136Б
Paikkakunta: София
Postinumero: 1618
Maa: BGR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.