Publications Office of the EU
Ranska-Bordeaux: Arkkitehtipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Bordeaux: Arkkitehtipalvelut

  • Sopimus tehty
    18/08/2020
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Gironde Habitat
Suorituspaikka
NUTS code: FRI12 Gironde
Ostajan sijainti
NUTS code: FRI12 Gironde
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71200000 Arkkitehtipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
68,040.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
7112-Ms4
Kuvaus

Maîtrise d'œuvre pour des travaux de remplacement de chaudières

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
68,040.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Energie Concept
Postiosoite: 74 bis route de l'entre-deux-Mers
Paikkakunta: Lignan-de-Bordeaux
Postinumero: 33360
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.