Publications Office of the EU
Periodiskā izdevuma “Sociālais darbs Latvijā” izstrādāšana un izdošana 2025. un 2026. gadā - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Periodiskā izdevuma “Sociālais darbs Latvijā” izstrādāšana un izdošana 2025. un 2026. gadā

  • Ilmoitettu
    28/10/2024
  • Julkaistu
    06/11/2024
  • Määräaika
    13/12/2024
  • Tarjousten avaaminen
    13/12/2024
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Latvijas Republikas Labklājības ministrija
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: LV006 Rīga
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
73300000 Tutkimus- ja kehitystoiminnan suunnittelu ja toteutus
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
LR LM 2024/51ESF+
Kuvaus

Periodiskā izdevuma “Sociālais darbs Latvijā” izstrādāšana un izdošana 2025. un 2026. gadā

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134287
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: sallittu
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/134287
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
13/12/2024 12:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kritērijs - kvalitāte
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.