Publications Office of the EU
Metsäkoneiden osien ja tarvikkeiden toimittamista koskeva puitesopimus TAF D.S. BOTOSANI - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Metsäkoneiden osien ja tarvikkeiden toimittamista koskeva puitesopimus TAF D.S. BOTOSANI

  • Julkaistu
    04/04/2025
  • Määräaika
    06/05/2025
  • Tarjousten avaaminen
    06/05/2025
  • Sopimus tehty
    10/07/2025
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: RO212 Botoşani
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34300000 Ajoneuvojen ja niiden moottoreiden osat ja lisävarusteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,328,102.40 RON
Tarjouspyynnön viitenumero
2200/20.03.2025
Kuvaus

TAF-metsäkoneiden osien ja tarvikkeiden toimittamista koskeva puitesopimus. Hankintaviranomainen vastaa kaikkiin selvennyspyyntöihin kymmenentenä päivänä ennen tarjousten jättämisen määräaikaa. Niiden päivien lukumäärä, joihin asti selvennyksiä voidaan pyytää ennen tarjousten/ehdokkaiden jättämisen määräaikaa: 15 päivää.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.e-licitatie.ro
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.e-licitatie.ro
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/05/2025 14:00
CPV-koodi

34300000 - Ajoneuvojen ja niiden moottoreiden osat ja lisävarusteet

16000000 - Maatalouskoneet

16800000 - Maa- ja metsätalouskoneiden osat

Myöntämisperuste
Pretul ofertei
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1,328,102.40 RON
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: RAILEX
Postiosoite:
Paikkakunta: Suceava
Postinumero: 720262
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.