Publications Office of the EU
Espanja-Madrid: Painatus ja siihen liittyvät palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Madrid: Painatus ja siihen liittyvät palvelut

  • Julkaistu
    25/10/2021
  • Määräaika
    25/11/2021
  • Peruttu
    27/04/2022
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Mesa del Congreso de los Diputados
Suorituspaikka
NUTS code: ES300 Madrid
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79800000 Painatus ja siihen liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,310,477.90 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,236,588.12
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
5
Tarjouspyynnön viitenumero
CON-P2021/4400013.0
Kuvaus

Servicios editoriales de maquetación, corrección, impresión, encuadernación, manipulado y actividades conexas en relación con las publicaciones no oficiales del Congreso de los Diputados.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Mesa del Congreso de los Diputados
Kansallinen rekisterinumero: S2804002J
Postiosoite: Carrera de San Jerónimo, s/n
Paikkakunta: Madrid
NUTS-koodi: ES300
Postinumero: 28071
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Mesa del Congreso de los Diputados
Pääosoite: http://www.congreso.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
25/01/2022 12:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.