Publications Office of the EU
Cannesin Degrad-voimalan ryhmien NOX- ja CO-moduulien korvaaminen GUYANEssa. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Cannesin Degrad-voimalan ryhmien NOX- ja CO-moduulien korvaaminen GUYANEssa.

  • Julkaistu
    28/05/2025
  • Määräaika
    12/06/2025
  • Sopimus tehty
    30/10/2025
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
EDF SA
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FR101 Paris
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50530000 Koneiden korjaus ja huolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
-1.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
AVIS017061
Kuvaus

Tämä lausunto koskee kaikkien katalysaattorimoduulien (NOX ja CO) korvaamista, mukaan lukien niihin liittyvät toiminnot, jotka on asennettu seuraaviin ryhmiin: -YHTEISTYÖ N:o 2 – RYHMÄ N:o 3 – RYHMÄ N:o 4 – RYHMÄ N:o 5 – RYHMÄ N:o 9 ja ainoastaan CO-katalysaattorimoduulien korvaaminen, mukaan lukien niihin liittyvät toiminnot, jotka on asennettu seuraavaan ryhmään: RYHMÄ 6

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://pha2.edf.com
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://pha2.edf.com
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Le prix n'est pas le seul critère d'attribution.
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
-1.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: NORD MOTORS
Postiosoite:
Paikkakunta: HOLQUE
Postinumero: 59143
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.