Publications Office of the EU
Pilvipalvelun tarjoaja Palokunta (Puhuva liikenne) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Pilvipalvelun tarjoaja Palokunta (Puhuva liikenne)

  • Julkaistu
    26/08/2025
  • Määräaika
    02/10/2025
  • Tarjousten avaaminen
    02/10/2025
  • Sopimus tehty
    04/12/2025
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Nederlands Instituut Publieke Veiligheid
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72400000 Internet-palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
495,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
NIPV2025-EA-04078
Kuvaus

Suorituskyky mahdollistaa sen, että pilvipalvelun tarjoaja voi laatia palontorjunta-ajoneuvoja koskevia ensisijaisuuspyyntöjä, lähettää ne sitten UDAP:lle toimitettaviksi asianmukaisille iVRI-laitteille ja lähettää UDAP:n ensisijaisuuspyynnön tuloksen kyseisessä palontorjunta-ajoneuvossa käytettävälle tietopalvelulle. Suorituskyky mahdollistaa myös viestien (mukaan lukien palontorjunta-ajoneuvojen nykyinen sijainti, ajosuunta, nopeus ja tila) lähettämisen UDAP:lle, jotta UDAP:iin yhteydessä olevat palveluntarjoajat voivat näiden tietojen perusteella varoittaa palontorjunta-ajoneuvon läheisyydessä olevia tienkäyttäjiä hyvissä ajoin heidän lähestymistavastaan. Katso hankinta-asiakirjat

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
02/10/2025 15:15
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
K2 Kwaliteit van het Instandhoudingsplan
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
495,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Be-Mobile NV
Postiosoite:
Paikkakunta: Melle
Postinumero: 9090
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.