Publications Office of the EU
Espanja-Madrid: Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Madrid: Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet

  • Julkaistu
    23/01/2018
  • Määräaika
    02/03/2018
  • Tarjousten avaaminen
    20/03/2018
  • Sopimus tehty
    14/05/2018
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Hospital Clínico San Carlos de Madrid
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
324,200.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
130,950.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
PA 2017-0-042
Kuvaus

Suministro de material fungible de endoscopias para el Hospital Clínico San Carlos.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
20/03/2018 10:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.