-
Julkaistu07/02/2018
-
Määräaika09/03/2018
-
Tarjousten avaaminen09/03/2018
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
Ranska-Verdun: Vakuutuspalvelut
Assurance dommages ouvrage pour des travaux de réhabilitation, restructuration et extension de la MJC du Verdunois.
Terme prévu du chantier: juillet 2019.
Montant estimé travaux + honoraires: 2 768 450,77 EUR HT.
Virallinen nimi: Communauté d'agglomération du grand Verdun
Postiosoite: 11 rue du Président Poincaré
Paikkakunta: Verdun
NUTS-koodi: FRF32
Postinumero: 55100
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.verdun.fr
Sähköisesti:
http://www.webmarche.adullact.org
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.