-
Julkaistu01/10/2013
-
Määräaika14/11/2013
-
Tarjousten avaaminen14/11/2013
-
Sopimus tehty22/11/2013
-
Tänään04/09/2026
Näytönluku
Puola-Włocławek: Laboratorioreagenssit
Barwniki hematologiczne.
lp nazwa barwnika sposób barwienia wielkość opakowania ( ml ) ilość opakowań rocznie uwagi:
1 Barwnik May-Grünwalda manualny 500 320 roztwór : metanol 99,5 %, barwnik May-Grunwalda 0,35 %
2 Barwnik Giemsy manualny 500 250 roztwór : barwnik Giemsy 0,6 % + metanol 65,9 %
2 Odczynnik rozcieńczający barwnik Giemsy manualny 1000 360 pH = 6,8 ; bufor : fosforan jednopotasowy 0,05%, fosforan dwusodowy 0,1 %
930
Potwierdzona zgodność wszystkich oferowanych odczynników z wymogami ustawy z dnia 20 maja 2010 r. owyrobach medycznych (Dz.U.z2010r Nr 107, poz.679)
Oferent dołączy do oferty karty charakterystyk substancji niebezpiecznych dla oferowanych odczynników.Zamawiający dopuszcza wersję elektroniczną kart charakterystyk subst. nieb.
Postiosoite: ul. Targowa 55
Paikkakunta: Łódź
Postinumero: 90-323
Maa: POL
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.