Publications Office of the EU
Irlanti-Blarney: Koneasennukset - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irlanti-Blarney: Koneasennukset

  • Julkaistu
    20/09/2018
  • Määräaika
    30/10/2018
  • Sopimus tehty
    02/03/2021
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Scoil Mhuire Gan Smal (Blarney)
Suorituspaikka
NUTS code: IE053 South-West
Ostajan sijainti
NUTS code: IE053 South-West
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45350000 Koneasennukset
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,720,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,720,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Scoil Mhuire Gan Smál, RS Mech
Kuvaus

Mechanical Subcontractors (Reserved Specialists to the Main Appointed Contractor) for Mechanical installation for a new three-storey post-primary school building comprising classrooms, science laboratories, specialist teaching spaces, library, offices, PE hall, changing rooms, fitness suite, general purpose room, special education needs unit, administration rooms, stores, toilets, ancillary spaces, external store, ballcourts, bus set-down areas, surface car parking, boundary walls, fences, vehicular and pedestrian access gates, rerouting of existing overhead ESB lines underground, drainage works, landscaping, signage and all associated site works.
The proposed development includes in phases (i) the construction of the new school building and associated site works; (ii) the demolition of the existing part single-storey, part two-storey school building and ancillary sheds; (iii) the removal of all temporary prefabricated buildings on completion of the new school building.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Scoil Mhuire Gan Smal (Blarney)
Kansallinen rekisterinumero: 62090D
Postiosoite: 1 Shean Lower, Co. Cork
Paikkakunta: Blarney
NUTS-koodi: IE053
Maa: IRL
Yhteyshenkilö: Pádraig Sheehan
Pääosoite: www.smgsblarney.ie
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,720,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
1,720,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Dominic O'Connor Ltd.
Postiosoite: Eastpoint Business Park, Dublin Road,
Paikkakunta: Co. Galway
Postinumero: Loughrea
Maa: IRL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.