Publications Office of the EU
Norja-Oslo: Henkilöstön kehityspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norja-Oslo: Henkilöstön kehityspalvelut

  • Julkaistu
    15/03/2022
  • Määräaika
    12/04/2022
  • Tarjousten avaaminen
    12/04/2022
  • Sopimus tehty
    08/06/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
NORGES BANK
Suorituspaikka
NUTS code: NO081 Oslo
Ostajan sijainti
NUTS code: NO Norge
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79633000 Henkilöstön kehityspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
18,000,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
108,000,000.00 NOK
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

The Central Bank of Norway has entered into parallel framework agreements with 6 consultant/training companies for assistance with leadership and people development services.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://permalink.mercell.com/174840536.aspx
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
12/04/2022 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
18,000,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen arvo
108,000,000.00 NOK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Mercuri Urval AS
Postiosoite: Boks 200 Skøyen
Paikkakunta: OSLO
Postinumero: 0213
Maa: NOR

Virallinen nimi: BTS Sverige AB
Postiosoite: Grevgatan 34, 6 tr
Paikkakunta: STOCKHOLM
Postinumero: 11453
Maa: SWE

Virallinen nimi: Deloitte AS (hovedenhet)
Postiosoite: Dronning Eufemias gate 14
Paikkakunta: OSLO
Postinumero: 0103
Maa: NOR

Virallinen nimi: Stiftelsen Administrativt Forskningsfond ved NHH (AFF)
Postiosoite: Helleveien 30
Paikkakunta: BERGEN
Postinumero: 5045
Maa: NOR

Virallinen nimi: Moment organisasjon og ledelse AS
Postiosoite: Oscarsgate 30
Paikkakunta: OSLO
Postinumero: 0352
Maa: NOR

Virallinen nimi: Implement Consulting Group AS
Postiosoite: Parkveien 53A
Paikkakunta: OSLO
Postinumero: 0256
Maa: NOR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.