-
Sopimus tehty31/07/2025
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään
Toimituskytkimet U5, CBTC, Kienberg ja Wuhletal GK21/24, Wh21/24, Wh274
Note: Kaikkia tähän menettelyyn liittyviä tietoja ei ole arvioitu onnistuneesti. Lisätietoja on linkitetyissä asiakirjoissa.
Äänestysprosenttien toimitus Erä 1: Radan W21/24 yhteys Bhf. Kienbergiin (GK) Erä 2: Radan liitäntä alkaen W21/24 (Wh) ja yksi kytkin W274 varten Bhf. Wuhletal (Wh)
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.