Publications Office of the EU
Bulgaria-Blagoevgrad: Korjaus- ja huoltopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Blagoevgrad: Korjaus- ja huoltopalvelut

  • Julkaistu
    29/10/2021
  • Määräaika
    30/11/2021
  • Tarjousten avaaminen
    02/12/2021
  • Sopimus tehty
    31/01/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - БЛАГОЕВГРАД
Suorituspaikka
NUTS code: BG413 Благоевград
Ostajan sijainti
NUTS code: BG413 Благоевград
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50000000 Korjaus- ja huoltopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
598.00 BGN
Tarjouspyynnön viitenumero
МЕР-БЛ/2021/014
Kuvaus

Технически надзор на повдигателни съоръжения на ЕСО ЕАД, МЕР Благоевград

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.eop.bg/today/169190
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
02/12/2021 09:30
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
1,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen arvo
598.00 BGN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ИТН-КОНСУЛТ ООД
Postiosoite: ул.София №.18
Paikkakunta: гр. Пловдив
Postinumero: 4002
Maa: BGR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.