Publications Office of the EU
Utställningsmiljö - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Utställningsmiljö

  • Julkaistu
    16/11/2023
  • Määräaika
    19/12/2023
  • Tarjousten avaaminen
    20/12/2023
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Balthazar Science Center AB
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
92000000 Virkistys-, kulttuuri- ja urheilupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
12,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
23/149
Kuvaus

Upphandlingen omfattar produkter och tillhörande tjänster inom produktion för utställningsmiljö tillhörande Balthazar Science Center.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1863&GoTo=Tender
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1863&GoTo=Tender
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
20/12/2023 00:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Ei saatavilla
Arvioitu arvo
12,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.