Publications Office of the EU
OPEN TELEMATIC MENETTELY HYDRAULISEN EXCAVATORIN LÄMPÖPALVELUA HYDRAULISESTI ”TÄYDELLISELLÄ PALVELUKSELLA” SOPIMUKSEN KESTO 30 KUUKAUTTA, SUDDIVISO TOIMITUKSESSA (erä 6) 2 pyöräalustaisen kaivukoneen vuokrauspalvelu 160/175q.li - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

OPEN TELEMATIC MENETTELY HYDRAULISEN EXCAVATORIN LÄMPÖPALVELUA HYDRAULISESTI ”TÄYDELLISELLÄ PALVELUKSELLA” SOPIMUKSEN KESTO 30 KUUKAUTTA, SUDDIVISO TOIMITUKSESSA (erä 6) 2 pyöräalustaisen kaivukoneen vuokrauspalvelu 160/175q.li

  • Sopimus tehty
    18/06/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Consorzio di Bonifica Litorale Nord
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ITI43 Roma
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
98300000 Sekalaiset palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
267,187.20 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
7014 lotto 6
Kuvaus

CIG:BAF3A30760 CUP: H87G26000000002

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: MINOR PREZZO
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
267,187.20 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: G.I.S. S.R.L.
Postiosoite:
Paikkakunta: FONDI LATINA
Postinumero: 04022
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.