Publications Office of the EU
Onkologisten potilaiden lääkinnällisten laitteiden ja kuntoutuslaitteiden toimitus sekä asennus ja käyttöönotto moniammattilaisen SP ZOZ -sairaalan tarpeisiin Nowa Sólissa - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Onkologisten potilaiden lääkinnällisten laitteiden ja kuntoutuslaitteiden toimitus sekä asennus ja käyttöönotto moniammattilaisen SP ZOZ -sairaalan tarpeisiin Nowa Sólissa

  • Julkaistu
    29/10/2025
  • Määräaika
    14/11/2025
  • Tarjousten avaaminen
    14/11/2025
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33155000 Fysioterapialaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
14
Tarjouspyynnön viitenumero
DZP-280-1-43/2025
Kuvaus

1. Sopimuksen kohteena on lääkinnällisten laitteiden ja onkologisten potilaiden kuntoutukseen tarkoitettujen laitteiden toimittaminen ja käyttöönotto Nowa Sól 2:ssa sijaitsevan SP ZOZ -sairaalan tarpeisiin. Hankintaviranomainen pyrkii saamaan rahoitusta terveysministeriöltä osana tehtävää, joka koostuu kansallisen onkologisen verkoston (SOLO I tai II tai III) lääketieteellistä toimintaa suorittavien lääketieteellisten yksiköiden varustamisesta erityislaitteilla, joilla tuetaan syöpäpotilaiden terapeuttista kuntoutusta syöpähoidon aikana ja sen jälkeen. 3. Hankintaviranomainen jakoi tämän hankintasopimuksen kohteen 14 osaan. Paketti 1 - Setti ylä- ja alaraajojen diagnosointiin ja kuntoutukseen - 1 kpl. Paketti 2 – Ylä- ja alaraajojen kuntoutuskiskot – 2 osaa Paketti 3 - Moniaistillinen terapeuttinen järjestelmä raajoille - 1 kpl. Paketti 4 - Kinesiterapia laitteet - 1 kpl Paketti 5 – Laite yläraajan käsien ja sormien automaattiseen kuntoutukseen – 1 kpl Paketti 6 - Whirlpool-hierontakylpy ylä- ja alaraajoille ja ylävartalolle - 1 kpl. Paketti 7 - Pystypöytä - 1 kpl Paketti 8 - Moniaistillinen terapeuttinen järjestelmä raajoille - 1 kpl Paketti 9 - Alaraajan vastus harjoitustuoli - 1 kpl Paketti 10 - Kestävyys- ja kestävyysharjoittelusetti - 1 kpl Paketti 11 – Yläraajojen kuntoutukseen tarkoitettu diagnostinen ja terapeuttinen laite – 1 pala Paketti 12 - Moniaistillinen raajojen hoitojärjestelmä Paketti 13 - Kävely juoksumatto - 1 kpl. Paketti 14 – Kohdennettu iskuaalto – 1 pala 4. Sopimuksen kohteen kuvaus esitetään yksityiskohtaisesti vapaakauppa-alueen liitteessä 1.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
14/11/2025 10:15
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.