Publications Office of the EU
LV-Riika: Sairausvakuutuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LV-Riika: Sairausvakuutuspalvelut

  • Julkaistu
    09/06/2012
  • Määräaika
    23/07/2012
  • Tarjousten avaaminen
    23/07/2012
  • Sopimus tehty
    28/08/2012
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Lauku atbalsta dienests
Suorituspaikka
NUTS code: LV00 Latvija
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66510000 Vakuutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
115,624.00 LVL
Tarjouspyynnön viitenumero
LAD 2012/9
Kuvaus

Veselības apdrošināšanas pakalpojums Lauku atbalsta dienesta darbiniekiem.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/07/2012 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
115,624.00 LVL
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle
Postiosoite: Vienības gatve 87h
Paikkakunta: Rīga
Postinumero: 1004
Maa: LVA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.