Publications Office of the EU
Avoin menettely kolmivuotisen sopimuksen tekemiseksi ATERin tietoteknisen infrastruktuurin integroidun järjestelmätuen ja tukipalvelun toteuttamisesta - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Avoin menettely kolmivuotisen sopimuksen tekemiseksi ATERin tietoteknisen infrastruktuurin integroidun järjestelmätuen ja tukipalvelun toteuttamisesta

  • Julkaistu
    04/08/2025
  • Määräaika
    15/09/2025
  • Sopimus tehty
    18/03/2026
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
A.T.E.R. - Provincia di Roma
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ITI43 Roma
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72253100 Help desk -palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
360,278.93 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
359,660.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Avoin menettely kolmivuotisen sopimuksen tekemiseksi Rooman maakunnan ATER-organisaation tietoteknisen infrastruktuurin integroidun järjestelmätuen ja tukipalvelun toteuttamisesta, mukaan lukien käytössä oleviin järjestelmiin liittyvien oheislaitteiden toimittaminen

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://stella.regione.lazio.it/portale
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Offerta economicamente più vantaggiosa
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
360,278.93 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
359,660.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: MARE ENGINEERING GROUP SPA
Postiosoite:
Paikkakunta: Pomigliano d'Arco
Postinumero: 80038
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.