Publications Office of the EU
MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

  • Sopimus tehty
    11/06/2025
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ACTV S.p.A.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ITH35 Venezia
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50241000 Laivojen korjaus ja huolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
886,807.56 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Relazione tecnico-organizzativa
Painotus (prosentteina, tarkka) : 38
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Offerta economica
Painotus (prosentteina, tarkka) : 30
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Estensione durata della garanzia nave
Painotus (prosentteina, tarkka) : 16
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Possesso di un 'officina attrezzata per lavorazioni meccaniche
Painotus (prosentteina, tarkka) : 4
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Possesso di certificazioni ISO
Painotus (prosentteina, tarkka) : 9
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Disponibilità di un magazzino coperto
Painotus (prosentteina, tarkka) : 2
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Possesso della certificazione inerente alla parità di genere
Painotus (prosentteina, tarkka) : 1
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
886,807.56 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ADRIATIC SHIPYARD S.R.L.
Postiosoite:
Paikkakunta: CHIOGGIA (VE)
Postinumero: 30015
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.