Publications Office of the EU
Saksa-Kaufbeuren: Paloautot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Kaufbeuren: Paloautot

  • Julkaistu
    12/09/2019
  • Määräaika
    05/11/2019
  • Sopimus tehty
    17/02/2020
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stadt Kaufbeuren
Suorituspaikka
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DE272 Kaufbeuren, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34144210 Paloautot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
369,747.90 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
323,784.98 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
2017BGA001_1
Kuvaus

Beschaffung Feuerwehr Kaufbeuren. Beschaffung eines Löschfahrzeugs LF 10.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Stadt Kaufbeuren
Postiosoite: Kaiser-Max-Straße 1
Paikkakunta: Kaufbeuren
NUTS-koodi: DE272
Postinumero: 87600
Maa: DEU
Pääosoite: https://my.vergabe.bayern.de
Sähköisesti:
https://my.vergabe.bayern.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.