Publications Office of the EU
Ranska-Issoire: Vakuutuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Issoire: Vakuutuspalvelut

  • Julkaistu
    10/10/2017
  • Määräaika
    10/11/2017
  • Tarjousten avaaminen
    10/11/2017
  • Sopimus tehty
    18/12/2017
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
CA Agglo Pays d'Issoire
Suorituspaikka
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Ostajan sijainti
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66510000 Vakuutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
176,844.03 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
6
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Souscription des contrats d'assurances pour l'agglo Pays d'Issoire

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Agglo Pays d'Issoire: service marchés publics
Postiosoite: 7 ter boulevard André Malraux
Paikkakunta: Issoire
NUTS-koodi: FRK14
Postinumero: 63504
Maa: FRA
Pääosoite: https://www.marches-publics.info/accueil.htm
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.info/accueil.htm
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/11/2017 14:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.