Publications Office of the EU
Saksa-Dessau-Roßlau: Rakennusten kone- ja sähköasennusten suunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Dessau-Roßlau: Rakennusten kone- ja sähköasennusten suunnittelupalvelut

  • Julkaistu
    28/09/2018
  • Määräaika
    26/10/2018
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Dessauer Wohnungsbaugesellschaft mbH
Suorituspaikka
NUTS code: DEE01 Dessau-Roßlau, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DEE01 Dessau-Roßlau, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71321000 Rakennusten kone- ja sähköasennusten suunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Gegenstand der Ausschreibung sind Planungsleistungen für die Leistungsbilder § 55 HOAI zur Umsetzung umfangreicher Instandhaltungs- und Modernisierungsmaßnahmen am und im Wohnblock Ferdinand-von-Schill-Straße 19,20.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Wenzel-Drehmann PEM GmbH
Postiosoite: Jüdenstraße 31
Paikkakunta: Weißenfels
NUTS-koodi: DEE08
Postinumero: 06667
Maa: DEU
Yhteyshenkilö: Kathleen Bröse
Pääosoite: www.wenzel-drehmann-pem.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.