Publications Office of the EU
Tšekki-Plzeň: Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Plzeň: Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet

  • Julkaistu
    28/12/2022
  • Määräaika
    01/02/2023
  • Sopimus tehty
    17/04/2023
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
PRIVAMED a.s.
Suorituspaikka
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
7,960,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,713,644.16 CZK
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
8
Tarjouspyynnön viitenumero
6_2022
Kuvaus

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového, nepoužitého a nerepasovaného zboží:
1. Lůžko intenzívní s laterálním náklonem ARO/JIP vč. matrace a příslušenství, 6ks;
2. Lůžko intenzivní JIP vč. matrace a příslušenství, 4ks;
3. Lůžko elektricky polohovatelné - Interní oddělení vč. matrace a příslušenství, 12ks;
4. Pasivní antidekubitní matrace - riziko IV vč. příslušenství, 24ks;
5. Křeslo - lůžko - multifunkční/transportní vč. příslušenství, 4ks;
6. Křeslo - lůžko - multifunkční - aplikační vč. příslušenství, 4ks;
7. Křeslo - lůžko - multifunkční - JIP stacionář vč. příslušenství, 4ks;
8. Pacientský zvedák vč. příslušenství, 2ks,
to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: PRIVAMED a.s.
Kansallinen rekisterinumero: 46885251
Postiosoite: Kotíkovská 927/19
Paikkakunta: Plzeň
NUTS-koodi: CZ032
Postinumero: 32300
Maa: CZE
Yhteyshenkilö: JUDr. Tomáš Mach
Pääosoite: http://www.privamed.cz/
Sähköisesti:
https://tenderarena.cz/profily/PRIVAMED
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.