Publications Office of the EU
OPEN PROCESSURE OF THE SCHOOL REFECTION SERVICE FOR CHILDREN'S SCHOOLS, First and Secondary First of the MUNICIPITY of FOSDINOVO PERIOD 2024-2026 Näytä tarkat tiedot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

OPEN PROCESSURE OF THE SCHOOL REFECTION SERVICE FOR CHILDREN'S SCHOOLS, First and Secondary First of the MUNICIPITY of FOSDINOVO PERIOD 2024-2026 Näytä tarkat tiedot

  • Julkaistu
    15/05/2024
  • Määräaika
    21/06/2024
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
COMUNE DI CARRARA - CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA TRA I COMUNI DI CARRARA, AULLA E MONTIGNOSO
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
55523100 Kouluruokailupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
428,849.20 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Avoin menettely lasten koulujen hylkäämispalvelun hoitamiseksi, ensisijainen ja toissijainen ensimmäinen vaihe FOSDINOVO-jakson 2024–2026 osalta parhaan laatu/laatusuhteen perusteella tehdyn taloudellisesti edullisimman tarjouksen perusteella – joka on 00087610457202300001

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus:
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
428,849.20 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.