Publications Office of the EU
Bulgaria-Plovdiv: Autonrenkaat - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Plovdiv: Autonrenkaat

  • Julkaistu
    13/11/2015
  • Määräaika
    10/12/2015
  • Tarjousten avaaminen
    11/12/2015
  • Sopimus tehty
    23/02/2016
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34351100 Autonrenkaat
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,240,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
906,077.00 BGN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
№ 562-ЕР-15-СЕ-Д-З
Kuvaus

Доставка на нови неупотребявани гуми-външни (летни, зимни) за автомобили, демонтаж, монтаж, съхранение и приемане на излезли от употреба гуми собственост на „ЕВН България Електроразпределение“ ЕАД по обособени позиции.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
11/12/2015 10:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.