Publications Office of the EU
Kilpailumenettely, Sairaalahoito - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Kilpailumenettely, Sairaalahoito

  • Sopimus tehty
    09/07/2024
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Narodowy Fundusz Zdrowia
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL721 Kielecki
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85121200 Erikoislääkäripalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
913,368.75 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
13-23-000007/SZP/03/1/03.4272.080.02/01
Kuvaus

terveydenhuoltopalvelujen tarjoaminen seuraavilla aloilla: Erikoistuneet keuhkosairaudet-sairaalahoito Erikoistuneet keuhkosairaudet-sairaalahoito Onkologiapaketti

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: 3pkt
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: 59,75 pkt
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: kompleksowość 21 pkt
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: dostępność 12 pkt
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: ciągłość 22 pkt
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: inne 0 pkt
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
913,368.75 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BUSKU-ZDROJU
Postiosoite:
Paikkakunta: Busko-Zdrój
Postinumero: 28-100
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.