Publications Office of the EU
Belgia-Gent: Leikkaussalilaitteet ja instrumentit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Gent: Leikkaussalilaitteet ja instrumentit

  • Julkaistu
    24/06/2022
  • Määräaika
    29/07/2022
  • Sopimus tehty
    18/07/2023
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Universitair Ziekenhuis Gent
Suorituspaikka
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Ostajan sijainti
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33162000 Leikkaussalilaitteet ja instrumentit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
385,889.09 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
MPMO/HDR/CDS/D34220160
Kuvaus

zie II.2.4

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://eten.publicprocurement.be
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
385,889.09 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: CARL ZEISS NV
Postiosoite: Ikaroslaan 49
Paikkakunta: Zaventem
Postinumero: 1930
Maa: BEL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.