Publications Office of the EU
Itävalta-Wien: Televisio- ja radiovastaanottimet, äänen tai kuvan tallennus- tai toistolaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Itävalta-Wien: Televisio- ja radiovastaanottimet, äänen tai kuvan tallennus- tai toistolaitteet

  • Julkaistu
    06/02/2018
  • Määräaika
    15/03/2018
  • Tarjousten avaaminen
    15/03/2018
  • Sopimus tehty
    17/04/2018
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Universität Wien
Suorituspaikka
NUTS code: AT13 Wien
Ostajan sijainti
NUTS code: AT Österreich
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
32300000 Televisio- ja radiovastaanottimet, äänen tai kuvan tallennus- tai toistolaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,139,625.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
17-018.907
Kuvaus

Die vorliegende Rahmenvereinbarung betrifft AV-Medientechnik gem. den Vorgaben des Leistungsverzeichnisses.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://univie.vemap.com
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
15/03/2018 11:05
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
5,139,625.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Ing. Wolfgang Krejcik GesmbH
Postiosoite: Alserstraße 45-47
Paikkakunta: Wien
Postinumero: 1080
Maa: AUT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.