Publications Office of the EU
Irlanti-Dublin: Rehukasvit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irlanti-Dublin: Rehukasvit

  • Julkaistu
    02/02/2022
  • Määräaika
    11/03/2022
  • Tarjousten avaaminen
    11/03/2022
  • Sopimus tehty
    23/09/2022
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Irish Defence Forces
Suorituspaikka
NUTS code: IE Éire/Ireland
Ostajan sijainti
NUTS code: IE Éire/Ireland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
03114200 Rehukasvit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
250,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
60,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
RC/01/2022
Kuvaus

The Supply of Hay to the Army Equitation School.
Twelve (12) month contract with three (3) such extensions

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Irish Defence Forces
Kansallinen rekisterinumero: N/A
Postiosoite: McKee Barracks
Paikkakunta: Dublin 7.
NUTS-koodi: IE
Postinumero: Blackhorse Ave.
Maa: IRL
Yhteyshenkilö: Thomas Craig
Pääosoite: www.military.ie
Sähköisesti:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=206325&B=ETENDERS_SIMPLE
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
11/03/2022 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
250,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
60,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Forage First Ltd
Postiosoite:
Paikkakunta: Wicklow
Postinumero:
Maa: IRL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.