Publications Office of the EU
Heckscher School Driving Services Sijainti Landsberg am Lech kouluvuodesta 2025 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Heckscher School Driving Services Sijainti Landsberg am Lech kouluvuodesta 2025

  • Sopimus tehty
    15/07/2025
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bezirk Oberbayern
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60172000 Linja-autojen ja linja-autojen kaukoliikenteen vuokraus kuljettajan kanssa
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
611,854.94 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2025_0115-1-1225a
Kuvaus

Carl-August-Heckscher-Schulen opiskelijoiden/potilaiden opiskelija- ja potilaskuljetukset Landsberg am Lechin toimipisteeseen Tarjouskilpailun kesto on 4 vuotta. Tarjouspyyntö perustuu liitteenä olevaan kuljetussopimukseen. Sopijapuoli tekee ensimmäisen tarjouksen perusteella varauman, johon ei sisälly neuvotteluita.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Preis
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
611,854.94 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Fahrservice Leiderer e.K.
Postiosoite:
Paikkakunta: Schöngeising
Postinumero: 82296
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.