Publications Office of the EU
Ranska-La Haye: Arkkitehtipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-La Haye: Arkkitehtipalvelut

  • Julkaistu
    06/10/2020
  • Määräaika
    02/11/2020
  • Sopimus tehty
    26/04/2021
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ville de la Haye
Suorituspaikka
NUTS code: FRD12 Manche
Ostajan sijainti
NUTS code: FRD12 Manche
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71200000 Arkkitehtipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
272,746.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2020copibat010
Kuvaus

L'opération aura pour objectif:
— la démolition du bâtiment de la trésorerie sur la parcelle;
— la construction d'une salle pluriculturelle ainsi que des locaux associés et équipements nécessaires à son fonctionnement;
— la construction d'un local sportif;
— l'aménagement de la parcelle pour sécuriser les circulations autour et vers la parcelle et restructurer le site en articulant les différentes ambiances des espaces avoisinants. La part de l'enveloppe prévisionnelle affectée aux travaux et aux équipements est de 2 026 000 EUR HT.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://marchespublicsmanche.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Other
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
272,746.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Jvarchi & Associés
Postiosoite: 13 rue Georges Clémenceau
Paikkakunta: Granville
Postinumero: 50400
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.