Publications Office of the EU
Italia-Rocca Priora: Pysäköintialueen hoitopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Rocca Priora: Pysäköintialueen hoitopalvelut

  • Julkaistu
    20/07/2021
  • Määräaika
    20/08/2021
  • Tarjousten avaaminen
    31/08/2021
  • Sopimus tehty
    11/11/2021
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA DELLA XI COMUNITÀ MONTANA CASTELLI ROMANI E PRENESTINI per conto del Comune di San Cesareo (RM)
Suorituspaikka
NUTS code: ITI43 Roma
Ostajan sijainti
NUTS code: ITI43 Roma
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
98351000 Pysäköintialueen hoitopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
574,100.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
408,931.43 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Bando telematico per l’appalto mediante aggiudicazione
secondo l’offerta economicamente più vantaggiosa del servizio di gestione
delle aree di sosta a pagamento non custodite di durata cinque anni

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Centrale unica di committenza della XI Comunità Montana Castelli Romani e Prenestini per conto del Comune di San Cesareo (RM)
Postiosoite: via della Pineta 117
Paikkakunta: Rocca Priora
NUTS-koodi: ITI43
Postinumero: 00079
Maa: ITA
Yhteyshenkilö: RUP. CUC: dott. Rodolfo Salvatori
Pääosoite: http://www.cmcastelli.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
31/08/2021 09:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
574,100.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
408,931.43 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ATS Gestioni S.r.l.
Postiosoite:
Paikkakunta: Roma
Postinumero:
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.