Publications Office of the EU
Saksa-München: Talonrakentaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Saksa-München: Talonrakentaminen

  • Julkaistu
    19/02/2020
  • Määräaika
    24/03/2020
  • Tarjousten avaaminen
    24/03/2020
  • Sopimus tehty
    17/04/2020
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Staatliches Bauamt München 1
Suorituspaikka
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45210000 Talonrakentaminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
231,689.54 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
20E0041
Kuvaus

Metallbauarbeiten Polycarbonat – Hohlkammerplatten.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://my.vergabe.bayern.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/03/2020 09:30
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
231,689.54 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Rode GmbH, Licht- und Lufttechnik
Postiosoite: Kiesgräble 19
Paikkakunta: Langenau
Postinumero: 89129
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.