Publications Office of the EU
Italia-Napoli: Rahastopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Napoli: Rahastopalvelut

  • Julkaistu
    01/04/2019
  • Määräaika
    06/05/2019
  • Tarjousten avaaminen
    08/05/2019
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ministero Infrastrutture e Trasporti Provveditorato interregionale alle opere pubbliche per la Campania, il Molise, la Puglia e la Basilicata – Sede di Napoli – Centrale di Committenza e Stazione Unica Appaltante ente delegato dal Comune di Quarto (NA)
Suorituspaikka
NUTS code: ITF33 Napoli
Ostajan sijainti
NUTS code: ITF33 Napoli
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66600000 Rahastopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
250,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
7840215E14
Kuvaus

Procedura aperta per l'affidamento in concessione per il quinquennio 2019/2024 del servizio di tesoreria comunale nel Comune di Quarto (NA).

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://ooppcampania-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/homepage.wp
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
08/05/2019 09:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
250,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.