Publications Office of the EU
Saksa-Ingolstadt: Lattianteko- ja -päällystystyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Ingolstadt: Lattianteko- ja -päällystystyöt

  • Julkaistu
    19/05/2020
  • Määräaika
    18/06/2020
  • Tarjousten avaaminen
    18/06/2020
  • Sopimus tehty
    21/07/2020
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stadt Ingolstadt
Suorituspaikka
NUTS code: DE211 Ingolstadt, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DE211 Ingolstadt, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45432100 Lattianteko- ja -päällystystyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
31,092.55 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
665-0256-2020-B-IN
Kuvaus

Grundschule Münchener Straße — Erweiterung, Bodenbelagsarbeiten Linoleum.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Stadt Ingolstadt
Postiosoite: Spitalstr. 3
Paikkakunta: Ingolstadt
NUTS-koodi: DE211
Postinumero: 85049
Maa: DEU
Yhteyshenkilö: Stadt Ingolstadt, Referat VI – Zentrale Vergabestelle
Pääosoite: http://www.ingolstadt.de
Sähköisesti:
http://www.vergabe.bayern.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
18/06/2020 11:15
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
31,092.55 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Bode Böden e.K.
Postiosoite:
Paikkakunta: Freiberg
Postinumero: 71691
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.