Publications Office of the EU
Teolliseen tutkimukseen tarkoitetut aineelliset käyttöomaisuushyödykkeet – Välineet ja laitteet: Erä 1 – Kannettavat tietokoneet, erä 2 – Reititin, erä 3 – Tulostin, erä 4 – Monitorit, hankkeessa ”Romanian Hydrogen Hub and New Energy Technologies - Ro-HydroHub”, SMIS 351358 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Teolliseen tutkimukseen tarkoitetut aineelliset käyttöomaisuushyödykkeet – Välineet ja laitteet: Erä 1 – Kannettavat tietokoneet, erä 2 – Reititin, erä 3 – Tulostin, erä 4 – Monitorit, hankkeessa ”Romanian Hydrogen Hub and New Energy Technologies - Ro-HydroHub”, SMIS 351358

  • Julkaistu
    04/05/2026
  • Määräaika
    05/06/2026
  • Tarjousten avaaminen
    05/06/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ENERGY & ECO CONCEPT S.R.L.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: RO321 Bucureşti
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30000000 Toimisto- ja atk-laitteet ja -tarvikkeet, lukuun ottamatta kalusteita ja tietokoneohjelmatuotteita
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
240,000.00 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
351358/2804.01/ENEC/28.04.2026
Kuvaus

Teolliseen tutkimukseen tarkoitetut aineelliset käyttöomaisuushyödykkeet – Laitteet ja välineet, joita ovat: Erä 1 - Kannettavat (8 kpl), Erä 2 - Reititin (1 kpl), Erä 3 - Tulostin (1 kpl), Erä 4 - Näytöt (8 kpl). Polttokennoihin ja akkuihin perustuvien hybridivoimalaitteiden teknologian siirto – Ennalta määritelty hanke ”Romanian Hydrogen and New Energy Technologies Hub – Ro-HydroHub”, SMIS 351358 Niiden päivien lukumäärä, joihin asti selvennyksiä voidaan pyytää ennen tarjousten/ehdokkaiden jättämisen määräaikaa: 18. Määräaika, jonka kuluessa hankintaviranomaisen on vastattava selkeästi ja kattavasti kaikkiin selvennyspyyntöihin, on 11 päivää ennen tarjousten jättämiselle asetettua määräaikaa.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.e-licitatie.ro
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.e-licitatie.ro
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/06/2026 14:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.