Publications Office of the EU
Ranska-Guéret: Arkkitehtipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Guéret: Arkkitehtipalvelut

  • Julkaistu
    13/07/2016
  • Määräaika
    19/09/2016
  • Sopimus tehty
    21/08/2017
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ville de Guéret
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: FRI22 Creuse
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71200000 Arkkitehtipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
532,546.67 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
09-16
Kuvaus

Marché de maîtrise d'œuvre pour la restructuration du musée de la sénatorerie de Guéret (23000) et l'aménagement de ses réserves.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Ville de Guéret
Postiosoite: Direction des services financiers, cellule achats, esplanade François Mitterrand, BP 259
Paikkakunta: Guéret
NUTS-koodi: FR632
Postinumero: 23006
Maa: FRA
Yhteyshenkilö: Christine Chazeirat
Pääosoite: http://ville-gueret.marcoweb.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Other
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
532,546.67 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Basalt Architecture
Postiosoite: 2 bis rue Henri Coudert
Paikkakunta: Margency
Postinumero: 95580
Maa: FRA

Virallinen nimi: OTEIS BEFS
Postiosoite: 6 chemin du Pigeonnier de la Cépière
Paikkakunta: Toulouse
Postinumero: 31110
Maa: FRA

Virallinen nimi: Atelier Akiko
Postiosoite: 5 rue de Pouy
Paikkakunta: Paris
Postinumero: 75013
Maa: FRA

Virallinen nimi: PAT VKX
Postiosoite: 238 boulevard Raspail
Paikkakunta: Paris
Postinumero: 75014
Maa: FRA

Virallinen nimi: Atelier de Paysage B. Lecointa
Postiosoite: 8 rue Mondran
Paikkakunta: Toulouse
Postinumero: 31400
Maa: FRA

Virallinen nimi: Impédance
Postiosoite: 80 domaine de Montvoisin
Paikkakunta: Gometz-la-Ville
Postinumero: 91400
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.