Publications Office of the EU
Szabadvezetéki szerelvények II. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szabadvezetéki szerelvények II.

  • Julkaistu
    12/01/2024
  • Määräaika
    31/01/2024
  • Tarjousten avaaminen
    31/01/2024
  • Sopimus tehty
    12/08/2024
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
MVM Démász Áramhálózati Kft.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
31680000 Sähkövarusteet ja -tarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
15
Tarjouspyynnön viitenumero
EKR002080262023
Kuvaus

Kis- és középfeszültségű szabadvezetéki szerelvények beszerzése az MVM Démász Áramhálózati Kft. és az MVM Émász Áramhálózati Kft. meglévő és építendő infrastruktúrájához a BT-24 pontban, és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR002080262023/reszletek
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR002080262023/reszletek
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
31/01/2024 14:00
Ostajat
MVM Émász Áramhálózati Kft.
Közbeszerzési Hatóság Közbeszerzési Döntőbizottság
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.