Publications Office of the EU
Puola-Krakova: Analysaattorit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Krakova: Analysaattorit

  • Julkaistu
    01/02/2017
  • Määräaika
    17/03/2017
  • Sopimus tehty
    20/04/2017
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Suorituspaikka
NUTS code: PL Polska
Ostajan sijainti
NUTS code: PL Polska
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38434000 Analysaattorit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
19,147.95 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
15,700.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
KC-zp.272-10/17
Kuvaus

Dostawa – Jednofazowego analizatora mocy dla Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej i Systemów Zasilania (Zespół Laboratoryjny Elektronika Przemysłowa i Kompatybilność Elektromagnetyczna)w ramach zadania pn. „zakup aparatury naukowo-badawczej z zakresu energetyki wraz z zagospodarowaniem przestrzeni i robotami budowlanymi”. Dostawa realizowana dla laboratorium w części badawczo-komercyjnej Centrum Energetyki.
Wymagania ogólne:
— Analizator jednofazowy, jednokanałowy umożliwiający pomiary mocy i energii, analizę harmonicznych wjednofazowych sieciach elektrycznych.
— Kolorowy wyświetlacz graficzny umożliwiający prezentację wyników pomiarów.
— Dedykowane oprogramowanie umożliwiające obsługę przyrządu i wyświetlanie wyników (w postaci numerycznej i graficznej).
— Dedykowany przekładnik prądowy umożliwiający testowanie wyzwalaczy lamp fluorescencyjnych.
— Dedykowana przystawka do analizatora umożliwiająca łatwe i bezpieczne podłączenie obiektu badanego oraz przewodów pomiarowych.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Dział Zamówień Publicznych, paw. C 2, pok.117
Postiosoite: al. Mickiewicza 30
Paikkakunta: Kraków
NUTS-koodi: PL
Postinumero: 30-059
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Wanda Bankowicz
Pääosoite: www.dzp.agh.edu.pl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
19,147.95 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
15,700.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Tespol Sp. z o.o.
Postiosoite: ul. Klecińska 125
Paikkakunta: Wrocław
Postinumero: 54-413
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.