Publications Office of the EU
Alankomaat-Utrecht: Atk-laitteet ja -tarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Alankomaat-Utrecht: Atk-laitteet ja -tarvikkeet

  • Julkaistu
    02/04/2015
  • Määräaika
    01/05/2015
  • Sopimus tehty
    22/06/2015
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: NL Nederland
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
10.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
10.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
5078501
Kuvaus

UTP uitvraag voor 350 stuks ontwikkel en test workstations.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
10.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
10.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Scholten Awater BV
Postiosoite: Wychenseweg 20
Paikkakunta: Nijmegen
Postinumero: 6537 TL
Maa: NLD
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.