Publications Office of the EU
Italia-Borgo San Dalmazzo: Kaasuöljyt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Borgo San Dalmazzo: Kaasuöljyt

  • Julkaistu
    02/03/2020
  • Määräaika
    07/04/2020
  • Peruttu
    09/06/2020
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ACSR SpA
Suorituspaikka
NUTS code: ITC16 Cuneo
Ostajan sijainti
NUTS code: ITC16 Cuneo
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09134000 Kaasuöljyt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
232,460.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
CIG. 8227593886
Kuvaus

L'appalto ha per oggetto la fornitura di gasolio per autotrazione occorrente per il funzionamento delle pale meccaniche gommate, degli autocarri e dei mezzi impiegati nella movimentazione dei rifiuti negli Impianti di trattamento rifiuti, cernita e compostaggio e di valorizzazione del CSS di proprietà dell’ACSR SpA, siti in Borgo San Dalmazzo e Roccavione (CN), secondo quanto indicato nel capitolato speciale d’appalto.

Toimitustapa
Sähköisesti:
www.sintel.regione.lombardia.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
08/04/2020 09:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
232,460.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.