Publications Office of the EU
patotyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

patotyöt

  • Julkaistu
    05/09/2025
  • Määräaika
    08/10/2025
  • Tarjousten avaaminen
    08/10/2025
  • Sopimus tehty
    25/11/2025
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Staatliches Bauamt München 2
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45321000 Lämpöeristystyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,271,053.50 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
25-075059
Kuvaus

KUM GH, 22010 EKZ Hauner+Rechenzentr. Toiminnalliset alueet, tekniset keskukset ja ilmanvaihtokeskukset Lämmitys-, LVI-, jäähdytys- ja ilmanvaihtolinjojen eristys Däm. Viemäriputket mineraalivillaa jopa DN 300 n. 4000 m padon. Juomavesiputket mineraalivillaa jopa DN 100 n. 22,500 m, osittain levy pato. Liittimet Saniteettimineraalivillaa, jossa on noin 250 patoa. Lämmityskaapelit mineraalivillaa jopa DN150 n. 29400 m, osittain peltipadolla. Liittimet Lämmitys Mineraalivillaa n. Kylmävesiputket Pehmeää vaahtomuovia DN400:aan asti n. 22400 m, osittain levypadolla. Liittimet kylmä pehmeä vaahto n. 7600 kappaletta patoa. Ilmanvaihtokanavat Mineraalivillaa noin 16 500 m2, osittain peltipadolla. Ilmanvaihtoputket mineraalivillaa n. 8200 m, osittain levypadolla. Tuuletuskanavat Pehmeää vaahtoa n. Kylmä vesi l. WRG pehmeä vaahto jopa DN 100 n. Liittimet WRG pehmeä vaahto n. 720 kpl

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.meinauftrag.rib.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.meinauftrag.rib.de
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
08/10/2025 09:00
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: .
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
3,271,053.50 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Reinhold Rothkopf GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Altschönau
Postinumero: 94556
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.