Publications Office of the EU
Espanja-Valladolid: Teollisuuskoneet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Valladolid: Teollisuuskoneet

  • Sopimus tehty
    19/03/2021
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Suorituspaikka
NUTS code: ES418 Valladolid
Ostajan sijainti
NUTS code: ES418 Valladolid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
42000000 Teollisuuskoneet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
16,380.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
16,380.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
E2021/003876
Kuvaus

Suministro e instalacion de nueve congeladores para almacenamiento de los nuevos tipos de vacunas COVID-19

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
16,380.00
Sopimuksen lopullinen arvo
16,380.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Jaime Carbonero
Postiosoite: Parque Arturo León B-2 11A
Paikkakunta: Valladolid
Postinumero: 47008
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.