Publications Office of the EU
Espanja-Calafell: Pöydät, astia- ja muut kaapit, kirjoituspöydät ja kirjahyllyt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Calafell: Pöydät, astia- ja muut kaapit, kirjoituspöydät ja kirjahyllyt

  • Julkaistu
    29/05/2018
  • Määräaika
    27/06/2018
  • Tarjousten avaaminen
    05/07/2018
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ayuntamiento de Calafell
Suorituspaikka
NUTS code: ES514 Tarragona
Ostajan sijainti
NUTS code: ES514 Tarragona
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
39120000 Pöydät, astia- ja muut kaapit, kirjoituspöydät ja kirjahyllyt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
389,932.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
17/18-CNT
Kuvaus

Aprobación expediente de contratación, Pliego de Cláusulas Económicas, Administrativas y Técnicas para adjudicar el suministro e instalación del mobiliario de la nueva Biblioteca Municipal de Calafell, por procedimiento abierto, regulación harmonizada e inicio de licitación.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Ayuntamiento de Calafell
Kansallinen rekisterinumero: P4303700A
Postiosoite: Avenida Catalunya, 1
Paikkakunta: Calafell
NUTS-koodi: ES514
Postinumero: 43820
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Miriam Navarro
Pääosoite: http://contractaciopublica.gencat.cat
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/07/2018 09:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
389,932.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.