Publications Office of the EU
Sijoittajien valvonta osana investointiin liittyvää tehtävää ”Varsovan pääkaupungin oppilaitosten energiatehokkuuden parantaminen – Scope 3”: B1.1.3. Kansallisen elpymis- ja palautumissuunnitelman oppilaitosten termomodernisointi: Stanisław Staszicin lukion nro XIV termomodernisointi. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Sijoittajien valvonta osana investointiin liittyvää tehtävää ”Varsovan pääkaupungin oppilaitosten energiatehokkuuden parantaminen – Scope 3”: B1.1.3. Kansallisen elpymis- ja palautumissuunnitelman oppilaitosten termomodernisointi: Stanisław Staszicin lukion nro XIV termomodernisointi.

  • Julkaistu
    05/03/2026
  • Määräaika
    08/04/2026
  • Tarjousten avaaminen
    08/04/2026
  • Sopimus tehty
    06/08/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Dzielnica Ochota Miasto Stołeczne Warszawa
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71247000 Rakennustyön valvonta
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
266,341.46 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
57,397.95 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
6/2026/MBG
Kuvaus

Sopimuksen kohteena on investoijien valvonta, joka kuuluu investoinnin ”Varsovan pääkaupungin oppilaitosten energiatehokkuuden parantaminen – Scope 3” -nimiseen tehtävään: B1.1.3. Kansallisen elpymis- ja palautumissuunnitelman oppilaitosten termomodernisointi: Stanisław Staszicin lukion nro XIV lämpömodernisointi, jonka tavoitteena on parantaa rakennuksen energiatehokkuutta ja varmistaa asianmukaiset mikroilmastoparametrit rakennuksen sisällä energiakatselmuksen mukaisesti. 3.1. Sopimuksen kohde määräytyy seuraavien seikkojen perusteella: Sopimuksen kohteen kuvaus, joka muodostaa FTZ:n liitteen nro 8,  Draft -sopimuksen määräykset, joka muodostaa FTZ:n liitteen nro 7,  Project -asiakirjat, joka muodostaa FTZ:n liitteen nro 9.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/267284/notice/public/details
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/267284/notice/public/details
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
08/04/2026 11:15
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Kryterium - Cena oferty brutto za realizację całego zamówienia – maksymalnie 60 punktów
Painotus (prosentteina, tarkka) : 60
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Kryterium - Pełnienie więcej niż dwóch nadzorów inwestorskich przy pracach termomodernizacyjnych obiektów użyteczności publicznej branża budowlana
Painotus (prosentteina, tarkka) : 14
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Kryterium - Pełnienie więcej niż dwóch nadzorów inwestorskich przy pracach termomodernizacyjnych obiektów użyteczności publicznej branża sanitarna
Painotus (prosentteina, tarkka) : 13
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Kryterium - Pełnienie więcej niż dwóch nadzorów inwestorskich przy pracach termomodernizacyjnych obiektów użyteczności publicznej branża elektryczna
Painotus (prosentteina, tarkka) : 13
Arvioitu arvo
266,341.46 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
57,397.95 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Boti C.E.L
Postiosoite:
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 03-730
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.