Publications Office of the EU
Espanja-Barcelona: Tietokoneiden oheislaitteiden huolto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Barcelona: Tietokoneiden oheislaitteiden huolto

  • Sopimus tehty
    09/06/2020
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ferrocarriles de la Generalidad de Cataluña
Suorituspaikka
NUTS code: ES511 Barcelona
Ostajan sijainti
NUTS code: ES511 Barcelona
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50323100 Tietokoneiden oheislaitteiden huolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
353,724.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
353,724.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
CONTR/2019/218
Kuvaus

Servicio de mantenimiento del sistema automático de detección en tiempo real de fraude en las zonas de validación en diversas estaciones.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
353,724.00
Sopimuksen lopullinen arvo
353,724.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Awaait Artificial Intelligence, S. L.
Postiosoite: Avenida Diagonal, 601, 8.º
Paikkakunta: Barcelona
Postinumero:
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.