Publications Office of the EU
Puola-Koszalin: Lumenaurauspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Koszalin: Lumenaurauspalvelut

  • Julkaistu
    27/07/2021
  • Määräaika
    27/08/2021
  • Tarjousten avaaminen
    27/08/2021
  • Sopimus tehty
    28/09/2021
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
Suorituspaikka
NUTS code: PL426 Koszaliński
Ostajan sijainti
NUTS code: PL426 Koszaliński
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90620000 Lumenaurauspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
17,157,038.43 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
TZP.221.12.2021.DSz
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest całoroczne oczyszczanie miasta Koszalina, polegające na prowadzeniu usług w zakresie:
- utrzymanie czystości jezdni, chodników, parkingów i przystanków komunikacyjnych w okresie letnim, polegające na mechanicznym i ręcznym oczyszczaniu dróg publicznych i przystanków,
ich odchwaszczaniu, czyszczeniu krat wpustów ulicznych i innych prac porządkowych na zlecenie oraz utrzymanie zimowe ulic, chodników, parkingów i przystanków komunikacyjnych, polegające
na utrzymaniu pogotowia zimowego, usuwaniu skutków zimy na drogach publicznych i przystankach oraz ich sprzątaniu pozimowym.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 11 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, Załączniku Nr 12 - Wykaz ulic, chodników, parkingów, przystanków – Załącznik nr 1.1 – 1.25) oraz Formularzach ofertowych – Załącznik Nr 2 do SWZ.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://epuap.gov.pl/wps/portal
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
27/08/2021 10:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
17,157,038.43 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Postiosoite: ul. Komunalna 5
Paikkakunta: Koszalin
Postinumero: 75-724
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.